NAJAVLJUJEMO: Promocija kataloga i vodstvo kroz izložbu “Dvije periferije”

NAJAVLJUJEMO!

Promocija kataloga i vodstvo kroz izložbu

“DVIJE PERIFERIJE”

19. 7. 2021. u 11 sati

Likovna galerija Gradskog muzeja Križevci

U ponedjeljak 19. srpnja u 11 sati održat će se posljednji program u sklopu ovogodišnjeg 3. Križevačkog likovnog ljeta, vodstvo kroz izložbu “Dvije periferije” koju su pripremili Gradski muzej Križevci u suradnji s Atelijerima Žitnjak i Atelierima Koprivnica.

Kroz izložbu će Vas provesti kustosi izložbe Bojan Krištofić i Tanja Špoljar, a predstavit će se i katalog izložbe  čiji dizajn i vizualni identitet potpisuje Boris Greiner.

KATALOG POGLEDAJTE NA LINKU!

Umjetnici:

Atelijeri Žitnjak

Alem Korkut, Boris Cvjetanović, Hrvoje Mitrov, Kata Mijatović, Zoran Pavelić, Vesna Pokas, Ivana Jelavić, Vlasta Žanić, Boris Greiner, Predrag Pavić, Neven Bilić, Iva Kordić, Nives Sertić.

Atelieri Koprivnica

Iva Bolfek, Izabela Čuni, Dražen Eisenbeisser, Antonio Grgić, Ivan Gundić, Zvonimir Haramija, Ivan Ivanović, Bojan Koštić, Teodora Lukavski, Darko Markić, Željko Mucko, Tomislav Sertić, Gordana Špoljar Andrašić i Sunčanica Tuk.

AK i AZ_DVIJE PERIFERIJE_uvodni tekst

Autorica projekta Križevačko likovno ljeto: Tea Hatadi

Izložba je realizirana uz potporu Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske, Grada Križevaca i Koprivničko-križevačke županije.

Zahvaljujemo svim ustanovama i pojedincima koji sudjeluju i koji su pomogli u realizaciji programa.

PRATITE NAS NA YOU TUBE KANALU Gradski muzej Križevci https://www.youtube.com/channel/UCM9QwMssLgV1SYDJ6magalw

Molimo da se pridržavate svih epidemioloških mjera. U svim zatvorenim i otvorenim prostorima Galerije posjetitelji su dužni nositi zaštitnu masku i održavati razmak od 2 metra. U prostoru Likovne galerije i Muzeja ograničen je broj posjetitelja u isto vrijeme. Pri ulazu u Muzej i Galeriju upotrijebite dezinfekcijsko sredstvo. Ako imate respiratornih bolesti ili povišenu tjelesnu temperaturu molimo Vas ostanite kod kuće.