Pop up izložba: Juniori KLK “Križevačke vedute”

10. 07. 2020. od 10 do 13 sati

POP UP IZLOŽBA: JUNIORI KLK “Križevačke vedute”

Atrij Likovne galerije Gradskog muzeja Križevci

Križevački likovni krug proširio je svoje djelovanje od ove godine i na najmlađe. Tako se formirala juniorska grupa, pa će se upravo njihova prva izložba održati u sklopu Križevačkog likovnog ljeta, a uz predstavljanje radova u Atriju naše Likovne galerije moći ćete se družiti s malim polaznicima i saznati sve o aktivnostima KLK-a.

Naslovna fotografija: Izvor prigorski.hr

Zahvaljujemo Ministarstvu kulture Republike Hrvatske, Gradu Križevcima i Koprivničko – križevačkoj županiji koji su financirali realizaciju programa. Zahvaljujemo svim ustanovama i pojedincima koji su pomogli u ostvarenju projekta Križevačko likovno ljeto.

Na ulazu u Atrij i Likovnu galeriju nalazi se dezinfekcijsko sredstvo za posjetitelje, koji su obavezni dezinficirati ruke pri ulasku u Galeriju. Posjetitelji su dužni održavati razmak od 2 metra.
Ostale površine za koje se uoči da ih posjetitelji često dodiruju, redovito će se dezinficirati.