Pop up izložba: Ana Petek “Tišina”

POP UP IZLOŽBA: ANA PETEK “Tišina”

Atrij Likovne galerije Gradskog muzeja Križevci

2. srpnja 2020. od 10 do 13 sati

DRUGO KRIŽEVAČKO LIKOVNO LJETO

Ana Petek predstavit će se serijom od dvadesetak fotografija pod zajedničkim nazivom “Tišina”. Za vrijeme trajanja izložbe posjetitelji će imati prilike, osim uživati u motivima kojima su zaokupljene fotografije, upoznati i mladu već nagrađivanu križevačku autoricu.

Ana Petek rođena je 3.7.1992. u Koprivnici. Samouka je fotografkinja. Sudjelovala je na
nekoliko skupnih izložbi, a 2017. osvojila je prvo mjesto na izložbi “Križevci okom kamere”.
Inspiraciju pronalazi u detaljima i prizorima koji uglavnom prolaze nezapaženi.

Zahvaljujemo Ministarstvu kulture Republike Hrvatske, Gradu Križevcima i Koprivničko – križevačkoj županiji koji su financirali realizaciju programa. Zahvaljujemo svim ustanovama i pojedincima koji su pomogli u ostvarenju projekta Križevačko likovno ljeto.

Na ulazu u Atrij i Likovnu galeriju nalazi se dezinfekcijsko sredstvo za posjetitelje, koji su obavezni dezinficirati ruke pri ulasku u Galeriju. Posjetitelji su dužni održavati razmak od 2 metra.
Ostale površine za koje se uoči da ih posjetitelji često dodiruju, redovito će se dezinficirati.