Pop up izložba: KLK “Recentno”

24. 07. 2020. od 10 do 13 sati

POP UP IZLOŽBA: SENIORI KLK “RECENTNO”

Atrij Likovne galerije Gradskog muzeja Križevci

Križevački likovni krug

Križevački likovni krug u sklopu Križevačkog likovnog ljeta predstaviti će recentne radove svojih članica i članova u Atriju likovne galerije, a posjetitelji će moći uživati u raznolikim motivima i likovnim izričajima uz ugodno druženje s autoricama i autorima.

Zahvaljujemo Ministarstvu kulture Republike Hrvatske, Gradu Križevcima i Koprivničko – križevačkoj županiji koji su financirali realizaciju programa. Zahvaljujemo svim ustanovama i pojedincima koji su pomogli u ostvarenju projekta Križevačko likovno ljeto.

Na ulazu u Atrij i Likovnu galeriju nalazi se dezinfekcijsko sredstvo za posjetitelje, koji su obavezni dezinficirati ruke pri ulasku u Galeriju. Posjetitelji su dužni održavati razmak od 2 metra.
Ostale površine za koje se uoči da ih posjetitelji često dodiruju, redovito će se dezinficirati.