Pop up izložba i događaj: Josip Petrlić Pjer i Boba Csik “Štatutko”

22. 07. 2020. od 10 do 13 sati

POP UP IZLOŽBA I DOGAĐAJ: BOBA CSIK I JOSIP PETRLIĆ PJER “ŠTATUTKO”

Atrij Likovne galerije Gradskog muzeja Križevci

Krasnu priču „Štatutko“ križevačkog pisca i pjesnika Josipa Petrlića Pjera svojim ilustracijama vizualizirala je križevačka slikarica Boba Csik. U Atriju naše Likovne galerije predstaviti ćemo orginalne ilustracije, a posjetitelji će imati prilike iz prve ruke saznati više o „Štatutku“ i njegovim pustolovinama uz ugodno društvo autora.

Zahvaljujemo Ministarstvu kulture Republike Hrvatske, Gradu Križevcima i Koprivničko – križevačkoj županiji koji su financirali realizaciju programa. Zahvaljujemo svim ustanovama i pojedincima koji su pomogli u ostvarenju projekta Križevačko likovno ljeto.

Na ulazu u Atrij i Likovnu galeriju nalazi se dezinfekcijsko sredstvo za posjetitelje, koji su obavezni dezinficirati ruke pri ulasku u Galeriju. Posjetitelji su dužni održavati razmak od 2 metra.
Ostale površine za koje se uoči da ih posjetitelji često dodiruju, redovito će se dezinficirati.